- Komerční sdělení-udalosti

7 pokladů pro milovníky italské kuchyně

Přímořská kuchyně je velmi rozmanitá a rozšířená. Vybrali jsme...

Co vše brát v úvahu při psaní recenze služby

Pokud si přejete, aby vaše zkušenost s určitou službou byla...

Jin a jang je symbolem hledání

Chybí vám v životě radost, hojnost, láska a štěstí?...

Přírodní, bio či klinicky testovaný: Víte, co znamenají tato označení

To, jaké vlastnosti má váš oblíbený kosmetický produkt, možná...

Zde je šest způsobů, jak na to

Pokud budou vaše oslavy příchodu nového roku probíhat v...

Co si obléct k legínám? Poznejte pohodlné i sexy inspirace

Legíny patří do ženského šatníku již od šedesátých let. Od té doby jejich popularita ve vlnách stoupá a klesá. Ostatní desetiletí si však tento jednoduchý kus oděvu drží stabilní pozici a prosazuje se nejen jako nutné zlo chladných dní, ale také jako imageový kousek, který bez problémů nahradí kalhoty.

Mohlo by se zdát, že na střihu legín není co měnit. Punčochový tvar kalhot mění jen délku. Po tříčtvrtečních legínách s bederním střihem je aktuálním trendem vyvýšený pas a stabilní délka po kotníky.

Stále častěji se však používají také ozdobné prvky, jako například kapsy či falešné zipy, čímž se legíny neustále přibližují ke kalhotám.

K výrazným změnám však došlo v použití materiálů. Přestože jsou bavlněné legíny synonymem pohodlí, mají i několik nevýhod. Tenká bavlna není stabilní při držení tvaru a nezřídka je viníčkou prosvítajícího prádla.

Dnes legíny disponují stále pevnějšími a kvalitnějšími materiály, které nejen drží tvar, ale navíc jsou často plusem i pro postavu.

Aktuálně si můžete mimo jiné vybírat legíny s výrazným leskem, jeggingsy, tedy legíny s podílem denimu, univerzální lycrovy legíny či legíny, které využívají materiály funkčního sportovního oblečení. Právě to se stává žhavým trendem stylu athleisure, který kombinuje sportovní oblečení s běžnými kousky jako svetry či halenky.

Jelikož jsou legíny skutečně univerzálním kusem oděvu, existuje nespočet variant na jejich nošení. My vám nabízíme alespoň několik inspirací.

Legíny zkombinované s delším svetrem nebo cardiganem je pohodlná a jednoduchá klasika, která se výborně hodí do chladnějších dnů. Tomuto stylu nahrává také momentální trend oversize svetrů. Jednoduchý outfit výborně vynikne s botami na vysokém podpatku.

Krátké šaty nebo tuniky jsou pro legíny ideálním partnerem. Pro většinu žen jde o pragmatické rozhodnutí a legíny mají v chladných dnech zastoupit punčochy. Přestože jsou jednoduché černé legíny klasika, kterou nic nezkazíte, doporučujeme nebát se experimentovat s barvami a vzory.

Trend vrstvení vládne ženským šatníkem již druhou sezónu. I v tomto případě jsou legíny ideální partner. Zatímco vrchní část těla nabírá více kusy oděvu na objemu, štíhlo působící nohy v legínách celkový vzhled vyváží a udrží v rovnováze.

To, co bylo ještě donedávna tabu, se dnes stává žhavým trendem. Krátké topy, halenky zapravené do kalhot, případně trička sahající jen do pasu. Tento styl oblékání působí hravě, ale své místo má iv elegantním stylu oblékání. Vyžaduje sice trochu odvahy a sebevědomí, ale jistě patří k hitům ​​sezóny.

- Komerční sdělení-udalosti