- Komerční sdělení-udalosti

7 pokladů pro milovníky italské kuchyně

Přímořská kuchyně je velmi rozmanitá a rozšířená. Vybrali jsme...

Co vše brát v úvahu při psaní recenze služby

Pokud si přejete, aby vaše zkušenost s určitou službou byla...

Jin a jang je symbolem hledání

Chybí vám v životě radost, hojnost, láska a štěstí?...

Přírodní, bio či klinicky testovaný: Víte, co znamenají tato označení

To, jaké vlastnosti má váš oblíbený kosmetický produkt, možná...

Zde je šest způsobů, jak na to

Pokud budou vaše oslavy příchodu nového roku probíhat v...

Vánoční výzdoba, která je IN!

Blíží se čas vánoční as ním i naše tradiční zdobení stromku či domečku různými ozdobami. Někdo má rád jemnou výzdobu z přírodních materiálů, někdo sází na elegantní modernosti. A co vy?

Letos je moderní bílá barva v kombinaci s mátovou, stříbrnou, čokoládovou nebo fialovou. Vánoční stromek v podobě střapaté jedličky nebo borovice je klasika, ale pokud chcete být skutečně in, moderním prvkem je vánoční stromek ve tvaru jehlanu. Co se týče jeho výzdoby, trendy jsou stále vánoční koule menších rozměrů. Zářivé lamety a lesklé střapaté řetězy už pomalu z módy vycházejí a nahrazují je látkové stuhy v pastelových barvách. Samozřejmě, proti gustu žádný dišputát a máte-li raději vánoční klasiku – kombinaci zlaté a červené nebo stříbrné s modrou, nebojte se a jděte do toho.

Výzdoba z interiéru se v současnosti stále častěji dostává i za dveře našich příbytků. Ty zvykneme ozdobovat různými věnci, opět se vracíme k přírodním materiálům. Jehličí, skořice, šípky, vanilka, koblihy či sušené pomeranče – to vše a ještě více při výzdobě můžete použít. Kdysi moderní, dnes již téměř tradiční způsob výzdoby exteriéru našich domovů spočívá ve stovkách světélek, které dáváme buď na fasádu domu nebo na stromy. Když však dům bliká jako Las Vegas a účet za elektřinu je tak vysoký, jako byste měli soukromou elektrárnu, možná jste to trochu propískli. Ale může to být také zábavné.

- Komerční sdělení-udalosti