- Komerční sdělení-udalosti

7 pokladů pro milovníky italské kuchyně

Přímořská kuchyně je velmi rozmanitá a rozšířená. Vybrali jsme...

Co vše brát v úvahu při psaní recenze služby

Pokud si přejete, aby vaše zkušenost s určitou službou byla...

Jin a jang je symbolem hledání

Chybí vám v životě radost, hojnost, láska a štěstí?...

Přírodní, bio či klinicky testovaný: Víte, co znamenají tato označení

To, jaké vlastnosti má váš oblíbený kosmetický produkt, možná...

Zde je šest způsobů, jak na to

Pokud budou vaše oslavy příchodu nového roku probíhat v...

Tajemství pod zdmi odhalilo kus historie

Historické budovy v sobě ukrývají mnoho tajemství, o kterých by se vám ani nesnilo. Bydlíte-li v bytě, který pochází snad ještě z minulého století, může se za jeho stěnami ukrývat skutečné bohatství. A to doslova!

Rekonstrukce a demolice tohoto bytu odhalila něco skutečně nečekaného. Pod „novými“ stropy a podlahou, které byly v bytě postaveny, se ukrývaly překrásné původní zachovalé dřevěné kazetové stropy a podlahy z tvrdého dřeva. Z rekonstrukce se tak rázem stala recyklace a restaurace jednotlivých částí bytu.

Odhalené stropy byly zrestaurovány, přebroušeny a dostaly nový ekologický nátěr, odolný vůči termitům a jiným parazitům, které by je mohly poškodit. Bílá barva rozzářila všechny místnosti v bytě as tmavšími podlahami vytvořily dokonalý kontrast. Původní kaštanové podlahy byly částečně vyztuženy a také dostaly nový ochranný nátěr. Vnitřní stěny jsou překvapivě z dvojitého sádrokartonu, který umožňuje zavěsit police či celé obývací stěny as kombinací minerální vlny vytváří skvělou tepelnou izolaci. Jelikož díky původním podlahám nebylo možné nainstalovat podlahové topení, celý topný systém se skládá z kotle a termostatů pro regulování teploty. Všechna okna a dveře byly nahrazeny s dvojitým zasklením a byt byl krásně dispozičně rozdělen. Severozápad patří ložnicím a jihovýchod obýváku.

- Komerční sdělení-udalosti