- Komerční sdělení-udalosti

Jin a jang je symbolem hledání

Chybí vám v životě radost, hojnost, láska a štěstí?...

Přírodní, bio či klinicky testovaný: Víte, co znamenají tato označení

To, jaké vlastnosti má váš oblíbený kosmetický produkt, možná...

Zde je šest způsobů, jak na to

Pokud budou vaše oslavy příchodu nového roku probíhat v...

Zlaté globusy se zahalily do černé

Téměř všichni do jednoho přišli v černé jak na...

Co si obléct k legínám? Poznejte pohodlné i sexy inspirace

Legíny patří do ženského šatníku již od šedesátých let....

Prostor v luftu ovládnete v loftu!

Loft známý také v našich končinách, je typ nemovitosti, který dává majiteli při rekonstrukci obrovské možnosti prostoru a realizace při zařizování. Jelikož není typickým slovenským snem o bydlení, přinášíme špetku inspirace ze zahraniční designérské dílny, jak uchopit jeho prostor s elegancí, stylem a podtržením funkčnosti pohodlného bydlení.

Diego Revollo je prominentním designérem, který se ve své tvorbě soustředí na klasické prvky. Pracuje v São Paulu. Žije sám, takže hlavním úkolem prostoru loftu je poskytnout svému majiteli dokonalou kombinaci komfortu, jednoduchosti, moderního ducha a využití průmyslové povahy budovy ve svůj vizuální a funkční úspěch.

To, že se jedná o muže, je jednoznačné už na první pohled. Šedá a černá, které autor promyšleně jemně použil, dominují prostoru a podtrhují jeho mužský charakter. Členitost, průmyslový duch a uvolněný venkovský styl, který můžeme cítit v jemných doplňcích a detailech sjednocuje a zjemňuje slaboučko béžový obklad, který lemuje všechny stěny.

V otevřených útrobách spodního podlaží můžeme nalézt moderní kuchyňský kout propojený s jídelnou a obývacím pokojem, který rozjasňuje bílá pohovka umístěná na místě. Nezdá se vám, že odráží ještě více světla, než je dovoleno. V mezaninu (malé horní patro) se nachází ložnice s koupelnou v jednom.

Vše v jednom a přece díky skvělé kombinaci barev, nábytku a uspořádání stále zůstává odděleno. Umocňuje dojem, že zde můžete svobodně dýchat, žít, pracovat…

Žádnou barevnou ani stylovou divočinu v něm nenajdeme. Okrej moderní žluté komody, která mu dodává trochu hravosti. A detailů, které prozrazují, že pán domu, tedy loftu, má zřejmě rád fialovou a design je jeho láskou. Všimli jste si židle v kuchyni a konferenční stolek v obýváku? I tak lze charakterizovat loft z brazilského města. Samozřejmě, každý si může najít něco jiného, ​​co ho osloví.

- Komerční sdělení-udalosti