- Komerční sdělení-udalosti

7 pokladů pro milovníky italské kuchyně

Přímořská kuchyně je velmi rozmanitá a rozšířená. Vybrali jsme...

Co vše brát v úvahu při psaní recenze služby

Pokud si přejete, aby vaše zkušenost s určitou službou byla...

Jin a jang je symbolem hledání

Chybí vám v životě radost, hojnost, láska a štěstí?...

Přírodní, bio či klinicky testovaný: Víte, co znamenají tato označení

To, jaké vlastnosti má váš oblíbený kosmetický produkt, možná...

Zde je šest způsobů, jak na to

Pokud budou vaše oslavy příchodu nového roku probíhat v...

Co oživí vaši ložnici v zimě? Přinášíme inspirace, které vnesou život do vašeho domova

Zima může být krásným ročním obdobím, pokud sníh vše kolem nás zahalí do bílé. Že zima bude bílá a čistá, už několik let není samozřejmostí. My ale víme, jak si povznášející čistotu a svěžest tohoto období zařídit v ložnici. Proto vám opět přinášíme několik inspirací.

Pastelové odstíny
Chceme-li se v ložnici naladit na zimu, určitě bychom měli zvolit světlé pastelové odstíny, například modré a fialové, případně růžové, která vnese něhu do vaší ložnice.

Čistá bílá je stále IN
V tomto případě není nad čím přemýšlet, zkrátka si vybereme čistě bílé ložní prádlo, které nám poskytne nejen dokonalý designový zážitek, ale také luxusní odpočinek. Někdo preferuje povlečení s jemnými světlými vzory. Naším favoritem je v této kategorii model Garland, v němž se snoubí jednoduchost bílé a šedé barvy s elegancí bavlněné paličkované krajky. Pokud jste doposud váhali, teď už nemusíte. Toto ložní prádlo udělá z vaší ložnice ledové království, ve kterém však najdete potřebné a příjemné teplo.

Fialová – ztělesněná něha s nádechem chladu
Pokud vás něco může jemně pohladit, a přitom ve vás zanechat silný zážitek, je kombinace světlých a tmavých odstínů fialové barvy. Fialová je sice intelektuální barvou, která podporuje přemýšlení a tvůrčí činnost, v provedení, v jakém nabízíme model Lavanda vás však bezpochyby ukolébá, jakmile si ji budete chvíli klidně užívat.

Se zimou se pojí i otázka materiálu
První věc, která zcela jistě zaujme při příchodu do ložnice jsou barvy a celkový design povlečení. Aby nám v nich bylo opravdu báječně a mohli jsme si je užívat plnými doušky, potřebujeme materiál, který v zimě zahřeje a bude na dotek příjemný. Příjemně vám může být v povlečení vyrobeno z kvalitního bavlněného saténu – z Mako-Saténu a Prémium-Saténu. Zbořme jednou provždy mýtus, že satén chladí, to je záležitost polyesteru, který bohužel někdy obchodníci za satén vydávají. Kvalitní saténové ložní povlečení vám poskytne odpočinek v takovém luxusu a teple, že z něj budete ráno jen neradi vstávat do dalšího dne.

Není venku ta správná zima? U vás může být!
Ani když se zimě příliš nedaří, ve vaší ložnici to může zimní svěžestí přímo sršet. Stačí, když si z naší nabídky vyberete povlečení, které vám barvami připomene, že zima může být i kouzelná. Vyzkoušejte to na vlastní kůži!

- Komerční sdělení-udalosti