- Komerční sdělení-udalosti

7 pokladů pro milovníky italské kuchyně

Přímořská kuchyně je velmi rozmanitá a rozšířená. Vybrali jsme...

Co vše brát v úvahu při psaní recenze služby

Pokud si přejete, aby vaše zkušenost s určitou službou byla...

Jin a jang je symbolem hledání

Chybí vám v životě radost, hojnost, láska a štěstí?...

Přírodní, bio či klinicky testovaný: Víte, co znamenají tato označení

To, jaké vlastnosti má váš oblíbený kosmetický produkt, možná...

Zde je šest způsobů, jak na to

Pokud budou vaše oslavy příchodu nového roku probíhat v...

Architekt s odvážnou fantazií vrátil slávu Trojskému koni

Svět překvapí zajímavostmi, které se ukrývají tam, kde by je nikdo nečekal. Ještě jste neslyšeli o Promenádě skřítků? Není divu.

Představivost a odvaha se vyplatila
V belgickém Durbuy, který je znám jako nejmenší město světa, postavili zajímavý projekt. Nekonvenční architekt Dominique Noël vytvořil místo, ve kterém ožívá nejen dětská fantazie. Svět jako vystřižený ze světa skřítků, zázračných vil či bájného Řecka je ve skutečnosti netradičním hotelem s příznačným názvem La Balade des Gnomes. V překladu jej můžeme označit jako promenádu ​​skřítků.

Autor a zároveň majitel transformoval starou typickou belgickou farmu na hotelový komplex tak trochu jinak. Během stavebních prací použil základní přírodní materiály, a to dřevo, kámen, hlínu a slámu.

Kromě obrovské fantazie, smyslu pro detail a zázračno, právě láska k přírodě vytvořila místo, kde návštěvníci mohou okusit harmonii ze světa kouzelných příběhů. V objektu se nachází 10 pokojů v různých provedeních s názvy jako Legenda o trolech, Hvězdy pouště, či Čtvrť na měsíci. Patří mezi ně i dřevěný Trojský kůň na kolech. Jeho interiér inspirován Pánem prstenů a Hobitem.

Zajímavé místo je otevřeno všem, kteří mají chuť na pohádkový zážitek během návštěvy nejmenšího městečka na světě. Ani podnikatelským či hoteliérským nápadům se meze nekladou. Možná díky tomu ve světě vznikají kouzelná místa, která nemusí omráčit závratným počtem pater či luxusním vybavením.

- Komerční sdělení-udalosti